Články

Mladí hasiči na výstavě v Muzeu

Dnes 4.února 2020 navštívili mladí hasiči v rámci své pravidelné schůzky místní muzeum, kde právě probíhá výstava Výlet do dětství. Po přívítání paní Čočkovou, která dětem vysvětlila, o čem výstava je, dostaly děti za úkol vyplnit kvíz, ve kterém děti a jejich vedoucí a také rodiče odpovídali na otázky. A ty byly záludné, třeba kolik je vystavených panenek, kolik je autíček, k čemu sloužily vystavené předměty, ale také co by děti udělaly, kdyby začalo v muzeu hořet. Zapotily se nejen děti, ale i dospělí.

 Po vyhodnocení správných odpovědí dostali všichni sladkou odměnu, ale největší radostí byla možnost vyzkoušet si různé hračky a třeba povozit si panenku v krásném kočárku. Bohužel chřipka zařádila i mezi zdatné hasiče, tak nás bylo málo, ale pořádně jsme si to všichni užili.

Manželům Čočkovým děkujeme za ochotu a spolupráci

Monika Štenglová

http://sdhveselicko.cz/fotogalerie/mladi-hasici-na-vystave-v-muzeu-1

Monika Štenglová | 04.02.2020 21:06:25