Články

Rozloučení s prázdninami 1.9.2018

V sobotu 1.9.2018 jsme ve spolupráci s občerstvením Sokolka připravili pro děti již tradiční rozloučení s prázdninami.

A tak jak jsme celé prázdniny očekávali a přáli jsme si déšť, tak si s námi počasí pěkně zašpásovalo a zrovna na akci pro děti velmi vydatně pršelo, Sice to nejdříve vypadalo velmi slibně, takže proběhla ukázka Integrovaného záchranného systému. Celá ukázka byla ve formě dopravní nehody, kterou nahlásil Tomáš Hučín na telefonní číslo 112 a po nahlášení přijely jednotky SDH Veselíčko a SDH Velký Újezd, následované záchrannou službou a policíí. Následovalo vyprošťování a záchrana třech osob.

Děti si pak vyzkoušely různé soutěže, lanové centrum, mohly si důkladně prohlédnout hasičské auta, pobavily se s veselým vynálezcem, stihla se i velmi oblíbená pěna, ale už při opékání špekáčků začalo pršet a to tak, že musela být zrušena i velmi oblíbená soutěž v hodu vejcem. Ohňostroj sice proběhl, ale protože doslova lilo jak z konve, tak si to diváci až tak neužili. Následná Retro disco byla také zrušena.

Ukázku a celé odpoledne pro vás připravili::

členové SDH Veselíčko

jednotka SDH Velký Újezd

POLICIE ČR, obvodní oddělení Lipník nad Bečvou

Petr Šimek, Martin Popp, Ondřej Miklas - záchranáři, zdravotníci

HZS Ol. kraje, požární stanice Lipník nad Bečvou - skvělé moderování celé ukázky

firma Zahas

Občerstvení Sokolka

Divadelní společnost Beňov

večerní ohňostroj připravil Mirek Přikryl

manželé Petra a Aleš Zemánkovi - skvělá fotodokumentace.

 

http://sdhveselicko.cz/fotogalerie/rozlouceni-s-prazdninami-1-9-2018-3

 

 

 

Monika Štenglová | 02.09.2018 12:51:19