Soutěž historických stříkaček, Radslavice 7.7.2019

V neděli 7.7. 2019 se naše stará garda z Veselíčka zúčastnila 19. hasičského odpoledne v Radslavicích, kde se konala soutěž historických koňských stříkaček s mezinárodní účastí. Naše družstvo skončilo na krásném 8. místě z celkového počtu 10. Musím ovšem opět podotknout, že věkový průměr našich hasičů byl 68 let!!!! Takže v tomhle směru nemělo naše družstvo konkurenci a převálcovali jsme ještě 2 o mnoho mladší družstva! Tímto smekám klobouk dolů před výkonem našeho týmu, jehož jsem byl i já sám poprvé členem jako nejmladší! Velké díky všem zasloužilým členům našeho sboru, kteří nás reprezentovali !!!

Jaromír Pecha st.

Monika Štenglová | 27.12.2019 18:33:14