Články

Stará garda na Helfštýně 6.7.2019

6.7. 2019 vyvezla stará garda naši historickou koňskou stříkačku až na Helfštýn, kde se po celý víkend konala Helfštýnská pouť. Za celé odpoledne jsme měli asi 4 ukázky, jak se kdysi za starých časů hasilo. Až v poslední ukázce jsme hasili skutečný oheň, i když byl plánovaný v programu. Několik návštěvníků si mohlo na vlastní kůži vyzkoušet, že hasit plameny v minulosti nebyla opravdu žádná sranda a vyžadovalo to opravdu pořádnou fyzičku a dostatek lidských rukou! Naše koňská stříkačka sklidila u diváků obrovský úspěch, takže ta rok zase!!!

                                                                                                                                                       J.Pecha st.

Monika Štenglová | 27.12.2019 18:27:11

Kontakt

Sbor dobrovolných hasičů Veselíčko
751 25 Veselíčko
okres Přerov

sdhveselicko@seznam.cz

Podporuje nás

Statistiky

  • 62 Fotogalerie
  • 20 Články
  • 12 Zásahy
TOPlist